KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12894492
nr 1289 4492
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Gouache, Modell. Signerad, numrerad -80,37x45 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:40:18
18/11 19:21:10
Gouache
Gripsholmsmodell